Замовити зворотній звязок
0

«Жіноче здоров'я від Байєр»

Програма знижок «Жіноче здоров'я від БАЙЕР» є соціальною допомагаючи жінкам страждають ендометріозом отримати терапію, що веде до поліпшення їх самопочуття і якості життя.Також ви можете уто..

Дивитися більше

«Заради життя»

Метою програми є надання компанією «Пфайзер» (США) пацієнтам із серцево-судинною патологією, ревматологічними, ендокринологічні захворювання, порушенням еректильної дисфункції більшої доступ..

Дивитися більше

«Здоров'я Від Байєр»

Завдяки державній політиці охорони здоров'я була розроблена програма, метою якої є профілактика і зниження смертності від серцево-судинних захворювань, зміцнення і збереження здоров'я населе..

Дивитися більше

Абботт Кард

Метою проекту є збільшення доступності лікарських засобів для пацієнтів із захворюваннями печінки від компанії «Аббот» (США).Ви можете отримати дисконтну карту у свого лікуючого лікаря і в а..

Дивитися більше

Медікард

Проект Медікард є соціальним і включає в себе препарати від декількох компаній виробників з метою збільшення їх доступності громадянам України.Метою проекту є продаж кінцевим споживачам висо..

Дивитися більше

Оранж Кард

Беручи участь в програмі пацієнти з хронічними обструктивними захворюваннями легень, бронхіальною астмою та іншими хворобами дихальної системи зможуть купити препарат «Серетид» за пільговою ..

Дивитися більше

Терапія плюс

Програма підтримки пацієнтів з хронічними захворюваннями в таких областях як ендокринологія, кардіологія, онкологія, пульмонологія і психіатрія. Кожен препарат програми має відповідну схему ..

Дивитися більше
Підписка на акції та новини сайту
Саме головне та цікаве Вам!